ZABEZPIECZENIE TOWARU

Kątowniki tekturowe zabezpieczają towar przed uszkodzeniem brzegów, które mogą powstać w skutek zakładania taśm zaciskowych. Minimalne zamówienie to 1 do 3 tysięcy sztuk – w zależności od wyboru parametrów tektury.

Do wyliczenia ceny towaru, proszę o podanie następujących parametrów:
szerokość skrzydełek (od 30mm do 100 mm), grubość ścianki (od 2 mm do 10 mm) i długość kątownika (do 6000 mm).

Tektura falista makulaturowa doskonale się nadaje do zabezpieczania podług przy pracach remontowych, pakowaniu towarów a także jako przekładka. Na życzenie docinamy tekturę do wybranej długości.

Dostępna jest w roli 100 cm x 100 mb. Składa się z dwóch warstw o łącznej gramaturze 190 gsm. 

Celulozowy papier siarczanowy, niebielony, jednostronnie gładzony, prążkowany. Stosowany do zabezpieczania towarów i między innymi także jako przekładka dla dokumentów, książek w archiwach i bibliotekach.

Dostępny jest w arkuszach 105×126 cm oraz w gramaturach od 40 do 100 gsm.

Ekologiczny papier makulaturowy, obustronnie szary. Stosowany do zabezpieczania towarów i między innymi także jako przekładka dla dokumentów, książek w archiwach i bibliotekach.

Dostępny jest w formacie 105×130 cm – 80 gsm oraz 80×120 cm – 200 gsm.

Tyvek to papier syntetyczny o szerokim zastosowaniu. W aspekcie zabezpieczania towatu, stosuje się go przy ochronie obrazów, rzeźb, dokumentów i innych ważnych przedmiotów głównie ze względu na wytrzymałość i warstwę odporną na wilgoć.

Występuje w rolkach 100 mb x 152,4 cm o gramaturze 42 i 73 gsm oraz
w arkuszach 70×100 cm o gramaturze 55, 75 i 105 gsm.

Tuleje tekturowe najczęściej są wykorzystywane do nawijania na nie tkanin, floków i innych oklein oraz przy wysyłce tak nawiniętych produktów. Arkusze o niższych gramaturach w mniejszych ilościach można bez kłopotu umieszczać w wewnętrznej części.

Sprzedajemy tuleje o wybranych parametrach przez klienta, natomiast dla mniejszych ilościach proponujemy tuleje o wymiarach 76 x 4 x 1020 mm (średnica x grubość x długość).